İletişim

Telefon Numaralarımız

0 533 167 85 00
0 534 634 83 79
0 212 210 16 60

Adresimiz

Gürsel Mahallesi Ayşin Sokak No:4 D:3 Kağıthane / İstanbul

Mail Adresimiz

Avukat Mesleki Sorumluluk Sigortası

Teklif Talep Formu

İşbu soru formunun doldurulup Sigortacıya/Sigorta Aracınıza gönderilmesi, sigorta sözleşmesinin kurulduğu ve teminatın başladığı anlamına gelmemektedir. İşbu soru formunda Teklif Sahibi aşağıda belirtilen Sigortalı gerçek kişi ya da tüzel kişi olacaktır. Sigortacının işbu ön bilgi formunda yer alan bilgilere ek bilgi talep etme hakkı saklıdır.
İşbu başvuru formundaki bilgiler 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununa uygun olarak Bir sözleşmenin kurulması veya ifasıyla doğrudan doğruya ilgili olması sebebiyle talep edilen sigorta poliçesinin teklifinin hazırlanması için Themis Sigorta Aracılık Hizmetleri bünyesinde işlenecek ve ilgili sigorta şirketleri ile paylaşılacaktır. Daha detaylı bilgi için aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.
TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ ONAYI

Themis Sigorta Aracılık ve Danışmanlık Hizmetleri LTD ŞTİ. ‘ nin mevcut ve/veya ileride sunulacak hizmetleri kapsamında; kendisi ve/veya aracı hizmet sağlayıcıları tarafından kısa mesaj (SMS), görüntülü kısa mesaj (MMS), elektronik posta, mektup, telefon, çağrı merkezi, otomatik arama ve benzeri herhangi bir iletişim aracıyla; her türlü kampanya (indirim, çekiliş, özel fırsatlar vb.), pazarlama, reklam, promosyon, tanıtım, ihtiyaçlara özel fırsatlar vb hizmetler ile kutlama, temenni, memnuniyet anketi yapılabilmesi gibi amaçlarla; firmaya sağladığım iletişim bilgilerim kullanılarak tarafımla iletişime geçilmesine ve Themis Sigorta Aracılık ve Danışmanlık Hizmetleri LTD ŞTİ. tarafından elektronik ileti gönderilmesini kabul ediyorum.
6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ilgili mevzuat uyarınca verdiğim bu iznin geri alınabilir olduğunu, ret bildirimini kolay ve ücretsiz olarak aynı iletişim kanalları ile yapabileceğimi, reddetme hakkımı İYS sistemi üzerinden kullanabileceğimi kabul, beyan ve taahhüt ederim.